Rada Pedagogiczna X Liceum Ogólnokształcącego

Magdalena
Piwowarska

Dyrektor

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: geografia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:

Grażyna
Krasoń

z-ca Dyrektora

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: j. angielski
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach: 2Dg

Magdalena Ankiewicz

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    chemia
  • Wychowawca klasy: 3B
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C 2 A 2B 3B

Aneta Bednarska

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    historia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 2B 2D

Marzena Bławat​

  • Nauczyciel mianowany
  • Wykładane przedmioty:
    historia i społeczeństwo
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1C 2Ag 2Bg 2Dg 3A 3B 3D

Anita Brzechffa

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    j. niemiecki
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach: 1A 1B 1C 2A 2B 2C 2Bg 2Cg 2Dg 3C 3D
Brak zdjęcia

Dorota Dźwig

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    religia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    2C 2Cg 3C

Edyta Fedorowicz​

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: matematyka
  • Wychowawca klasy: 1A
  • Uczy w klasach:
    1A 2Bg 2D

Zofia Friedenberger

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    matematyka
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1B 1C 2B 2C 2Cg 3C

Małgorzata Gałązka

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: j. polski, edukacja filmowa
  • Wychowawca klasy: 1C
  • Uczy w klasach: 1C 2B 2Bg 2D 3B 1A 1B 1C

Adam Gzela

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: matematyka
  • Wychowawca klasy: 2Ag
  • Uczy w klasach:
    2Ag 2Dg 3A

Małgorzata Hajduk-Kocieniewska

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: historia, wos, edukacja samorządowa
  • Wychowawca klasy: 3C
  • Uczy w klasach: 1A 1B 1C 2A 2B 2C 2D 2Cg  3C 2Cg

Anna Józefowicz

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: geografia, przyroda
  • Wychowawca klasy: 3D
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C 2A 2B 2C 2D 3D 2Cg

Dorota Kinda

  • Nauczyciel kontraktowy
  • Wykładane przedmioty: wychowanie fizyczne
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    2A 3A

Anna Klusek- Hundsdorff

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język polski, biblioteka
  • Wychowawca klasy: 2C
  • Uczy w klasach:
    2C 3C

Katarzyna Komodzińska

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    informatyka
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C 2A

Małgorzata Kotłowska

  • Nauczyciel kontraktowy
  • Wykładane przedmioty: plastyka
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C

Hanna Kownacka

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język polski, retoryka
  • Wychowawca klasy: 2Cg
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C 2Cg 3D

Sylwia Kownacka

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    informatyka, matematyka
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    2Ag 2B 2C 2D 3A 1B

Beata Majchrzak

  • Nauczyciel kontraktowy
  • Wykładane przedmioty:
    język angielski
  • Wychowawca klasy: 2Bg
  • Uczy w klasach:
    2Ag 2Bg 2Cg 3B

Blanka Nartowska

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język niemiecki
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    2Ag 2D 3A 3B

Iwona Nowak

Pedagog szkolny

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: wdż, psychologia i pedagogika 
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C 2B 2Bg 2Cg 3D

Agnieszka Olejniczak

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    biologia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1B 2A 2C 2D

Małgorzata Olszowa

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    edukacja dla bezpieczeństwa
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C

Piotr Przyborek

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    religia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    2A 2B 2D 3A 3B
Brak zdjęcia

Anna Rasińska

Psycholog

  • Nauczyciel kontraktowy

Jolanta Rutkowska

Biblioteka

  • Nauczyciel dyplomowany

Mirosława Rzodkiewicz

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język rosyjski
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach: 1A 1B 1C 2Ag 2Bg 2Cg 2D 3A 3B

Jolanta Sadowska

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    chemia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    2Bg 2C 2D

s. Monika Siarka

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    religia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 2Ag 2Bg 2Dg 3D

Joanna Sienkiewicz

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    wychowanie fizyczne
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1C 2Ag 2B 2Bg 2Dg

Sylwia Smejlis Jastrząbek

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    wychowanie fizyczne
  • Wychowawca klasy: 1B
  • Uczy w klasach:
    1B 2A 2Bg 2C 2D 3B 3D

Katarzyna Stefanowicz

  • Nauczyciel mianowany
  • Wykładane przedmioty:
    język angielski
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1C 2A 2C 2Cg 3C

Iwona Strzyga

Opiekun Samorzadu

  • Nauczyciel kontraktowy
  • Wykładane przedmioty:
    język angielski
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1B 1C 2C 3A 3D

Krystyna Szlachta

  • Nauczyciel mianowany
  • Wykładane przedmioty:
    matematyka
  • Wychowawca klasy: 2A
  • Uczy w klasach:
    2A 3B 3D

Katarzyna Szmuksta

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język polski, etyka
  • Wychowawca klasy: 3A
  • Uczy w klasach: 2A 2Ag 2Dg 3A 1A 1B 1C 2A 2B 2C 2D 2Bg 2Cg 2Dg

Agnieszka Tanaś

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    wychowanie fizyczne
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1C 2C 2Cg 3C 3D 
Brak zdjęcia

Monika Ebertowska

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    historia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    2A 2C

Dorota Waligórska

  • Nauczyciel mianowany
  • Wykładane przedmioty: przedsiębiorczość, geografia, ekonomia w praktyce, przyroda, doradztwo zawodowe
  • Wychowawca klasy: 2Dg
  • Uczy w klasach: 2A 2B 2C 3C 2D 2Ag 2Dg

Katarzyna Wądołowska-Lesner

  • Nauczyciel mianowany
  • Wykładane przedmioty:
    język rosyjski
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    2A 2B 2C 3C 3D

Grzegorz
Witt

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    wychowanie fizyczne
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    2A 2Ag 2B 2D 2Dg 3A 3C

Katarzyna
Witt

  • Nauczyciel kontraktowy
  • Wykładane przedmioty:
    język angielski
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 2A 2B 2Dg 3B

Mateusz Woźniak

  • Nauczyciel kontraktowy
  • Wykładane przedmioty: biologia
  • Wychowawca klasy: 2B
  • Uczy w klasach:
    1A 1C 2B 2Bg 3B

Anna Zienkiewicz

Biblioteka

  • Nauczyciel mianowany

Elżbieta Żołnieruk

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    fizyka
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C 2A 2Ag 2B 2C 2D 3A 

Agnieszka Żynis-Aleksander

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język angielski
  • Wychowawca klasy: 2D
  • Uczy w klasach:
    2Ag 2B 2D 3D