Rada Pedagogiczna X Liceum Ogólnokształcącego

Magdalena
Piwowarska

Dyrektor

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: przyroda
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach: 3Cg

Dorota
Waligórska

Zastępca Dyrektora

  • Nauczyciel mianowany
  • Wykładane przedmioty:  geografia
  • Wychowawca klasy: 3Dg
  • Uczy w klasach: 3Dg

Magdalena Ankiewicz

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    chemia
  • Wychowawca klasy: 
  • Uczy w klasach:
    2B 3A 3B 3C 3D 

Aneta Bednarska

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    historia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 2A 2B

Wojciech Bela

  • Nauczyciel 
  • Wykładane przedmioty:
    historia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach: 3A 3B 3C 3D

Marzena Bławat​

  • Nauczyciel mianowany
  • Wykładane przedmioty:
    historia i społeczeństwo
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1D 2C 3Ag 3Bg 3Dg

Anita Brzechffa

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    j. niemiecki
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach: 1A 1C 1D 2A 2B 2C 3A 3B 3C 3Cg 3Dg 

Antonina Dzierżyńska

Psycholog

  • Nauczyciel kontraktowy

Karolina Dębowska

  • Nauczyciel stażysta
  • Wykładane przedmioty:
    język angielski
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B

Edyta Fedorowicz​

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: matematyka
  • Wychowawca klasy: 2A
  • Uczy w klasach:
    2A 3Bg

Zofia Friedenberger

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    matematyka
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1C 2C 3B 3C

Adam Gzela

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: matematyka
  • Wychowawca klasy: 3Ag
  • Uczy w klasach:
    1A 3Ag 3Dg

Małgorzata Hajduk

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: historia, wos, 
  • Wychowawca klasy: 2C
  • Uczy w klasach: 1B 1C 2A 2B 2C 3C 3Cg 

Karolina Jędrzejak

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: informatyka, matematyka
  • Wychowawca klasy: 1D
  • Uczy w klasach: 1B 1C 1D 2A 2B 2C 3C 3D 

ks. Arkadiusz Kosznik

  • Nauczyciel  stażysta
  • Wykładane przedmioty:
    religia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1D 2C 3B 3C 3D

Małgorzata Kotłowska

  • Nauczyciel kontraktowy
  • Wykładane przedmioty: plastyka
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C 1D

Zuzanna Kowalów

  • Nauczyciel stażysta
  • Wykładane przedmioty:
    biblioteka
  • Wychowawca klasy: 

Hanna Kownacka

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język polski, retoryka
  • Wychowawca klasy: 3Cg
  • Uczy w klasach:
    1B 1C 2A 2B 3B 3Cg

Sylwia Kownacka

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    informatyka, matematyka
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 2B 3A 3Ag 3B

Grażyna Krasoń

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język angielski
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach: 1A 1D 3A 3Ag 3Dg

Blanka Nartowska

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język niemiecki
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1B 3Ag 3D

Elżbieta Narloch

  • Nauczyciel stażysta
  • Wykładane przedmioty: chemia
  • Wychowawca klasy: 
  • Uczy w klasach: 1A 1B 1C 1D 2A 2C 3Bg

Iwona Nowak

Pedagog szkolny

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty: wdż, 
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:

Sandra Olszewska

  • Nauczyciel kontraktowy
  • Wykładane przedmioty:
    biologia
  • Wychowawca klasy: 1B
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C 1D 2B 3D

Małgorzata Olszowa

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    edukacja dla bezpieczeństwa
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C

Mirosława Rzodkiewicz

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język rosyjski
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach: 1C 1D 2B 2C 3Ag 3Bg 3C 3Cg 3D 3 Dg

Karolina Sakaluk

  • Nauczyciel 
  • Wykładane przedmioty:
    podstawy przedsiębiorczości, doradztwo zawodowe
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
     2A 2B 2C 3A 3B 3C 3D

s. Monika Siarka

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    religia
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 1C 2A 2B 3 Ag 3Bg 3Cg 3Dg

Joanna Sienkiewicz

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    wychowanie fizyczne
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1B 1D 2A 2C 3Ag 3B 3Bg 3Dg

Sylwia Smejlis Jastrząbek

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    wychowanie fizyczne
  • Wychowawca klasy: 2B
  • Uczy w klasach:
    1A 1C 2B 3A 3Bg 3C 3D

Katarzyna Stefanowicz

  • Nauczyciel mianowany
  • Wykładane przedmioty:
    język angielski
  • Wychowawca klasy: 3Bg
  • Uczy w klasach:
    2A 2C 3A 3Bg 3C

Iwona Strzyga

Opiekun Samorzadu

  • Nauczyciel mianowany
  • Wykładane przedmioty:
    język angielski
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    2A 2B 2C 3Cg

Krystyna Szlachta

  • Nauczyciel mianowany
  • Wykładane przedmioty:
    matematyka
  • Wychowawca klasy: 3A
  • Uczy w klasach:
    1B 3A 3Bg 3D

Katarzyna Szmuksta

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język polski, etyka
  • Wychowawca klasy: 
  • Uczy w klasach: 3A 3Ag 3Bg 3D 3Dg

Agnieszka Tanaś

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    wychowanie fizyczne
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 2A 2C 3C 3Cg 

Katarzyna Wądołowska-Lesner

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język rosyjski
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1A 1B 2A 3A 3B

Grzegorz
Witt

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    wychowanie fizyczne
  • Wychowawca klasy:
  • Uczy w klasach:
    1B 1C 1D 3A 3Ag 3B 3D 3Dg

Katarzyna
Witt

  • Nauczyciel kontraktowy
  • Wykładane przedmioty:
    język angielski
  • Wychowawca klasy: IC
  • Uczy w klasach:
    1C 2B 3B 3Dg

Mateusz Woźniak

  • Nauczyciel mianowany
  • Wykładane przedmioty: biologia
  • Wychowawca klasy: 3B
  • Uczy w klasach:
    2A 2C 3A 3B 3Bg 3C 

Anna Zienkiewicz

Biblioteka

  • Nauczyciel mianowany

Elżbieta Żołnieruk

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    fizyka
  • Wychowawca klasy: 1A
  • Uczy w klasach:
    1A 1C 1D 2A 2B 2C 3A 3Ag 3B 3C 3D

Agnieszka Żynis-Aleksander

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Wykładane przedmioty:
    język angielski
  • Wychowawca klasy: 3D
  • Uczy w klasach:
    1B 1D 3Ag 3B 3D