Sukcesy uczniów

Konkurs/ przegląd Osiągnięcia Opiekunowie
XII Pomorski Konkurs Poetycki “Niektórzy lubią poezję” Miejsce 3.  Alicja Hawryszczuk, 2 Csp
Wyróżnienia:
Anna Falkiewicz, 2 Csp
Maria Hołomiej, 2 Csp
Izabela Kuraś, 2 Csp
Anna Klusek-Hundsdorff
Ogólnopolski Konkurs “Barwy Morza”

Kategoria “Proza- Historie morską falą pisane”
Miejsce 1. Maria Hołomiej, 2 Csp

Kategoria “Poezja-Morskie strofy”
Miejsce 1. Izabela Kuraś, 2 Csp
Miejsce 2. Marta Zwierska, 2 Csp

Anna Klusek-Hundsdorff
Wojewódzki Konkurs Biblijny

Joanna Tkaczyk, 2 Bg – laureatka

Kinga Cyperska – 2 Ag – laureatka

s. Monika Siarka
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2020/2021  –  kompetencje społeczne

Finaliści:

Mateusz Przybył, 2 Cg – 8 miejsce w województwie pomorskim 

Kinga Mstowska, 3 C – 10 miejsce

Klara Lukás, 2 Cg – 11 miejsce

Piotr Pakulski, 2 C – 30 miejsce

Matylda Janaszek, 2 Cg – 38 miejsce

Natalia Witkowska, 2 Cg – 44 miejsce

Małgorzata Hajduk 
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2020/2021  –  biologia

Finalistki:

Oliwia Miotke, 3 B – 10 miejsce w województwie

Joanna Tkaczyk, 2 Bg – 16 miejsce

Sara Cioch, 2 B – 27 miejsce

Mateusz Woźniak
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2020/2021  –  chemia

Finalistki:

Anna Szulc, 3 B – 14 miejsce w województwie

Agata Gelinska, 3 B – 21 miejsce

Magdalena Ankiewicz-Kopicka
Wielki Maraton Czytelniczy 2020/2021 “Na literackim szlaku”

Laureatki:

Kinga Cyperska, 2 Ag

Joanna Tkaczyk, 2 Bg

Emila Kreft, 3 D

Jolanta Rutkowska
XLVII Olimpiada Geograficzna Michał Gehrke, 3 D, finalista Anna Józefowicz
Finał V edycji Konkursu Piosenki Rosyjskiej Wiktoria Prochera, 2 A, III miejsce Katarzyna Wądołowska-Lesner
Wojewódzki Konkurs  Interdyscyplinarny „Miłosz w oczach młodych Pomorzan”, Sopot – 22.01.2020 r. 3 miejsce (poezja) Michalina Peek 3 C Hanna Kownacka
XI Ogólnopolski Szkolny Konkurs Literacki Czas szkoły, czas dojrzewania 2020 r. 3 miejsce Julia Wasilczyk 1Cg Hanna Kownacka
Konkurs „Jestem na czas” 2020 r. Wyróżnienie – Natalia Puszczewicz 2 Dsp Małgorzata Kotłowska
Konkurs ,,Mój Region” 2020 r. III miejsce w kategorii malarstwo w przedziale wiekowym 11-15 lat Małgorzata Kotłowska
VIII Wojewódzki Konkurs Małych Form Bajkowych w Języku Rosyjskim 2019 r I miejsce zespołowo Mirosława Rzodkiewicz, Hanna Kownacka
VIII Wojewódzki Konkurs Małych Form Bajkowych w Języku Rosyjskim 2018 r II miejsce zespołowo Mirosława Rzodkiewicz, Hanna Kownacka