Sukcesy uczniów

 

Konkurs/ przegląd Osiągnięcia Opiekunowie
Międzynarodowy Konkurs „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie” Patrycja Pindela, III C Justyna Polniak
Wielki Maraton Czytelniczy 2022/2023

Finaliści:

Mikołaj Lomonos, I B

Zofia Turzyńska, III C

Anna Zienkiewicz
III Międzyszkolny Konkurs “Wschód znany i nieznany”

I miejsce: Zofia Turzyńska, III C,

III miejsce: Krzysztof Kozicki, IV B,

Julia Brzeska, II B – wyróżnienie

Katarzyna Wądołowska – Lesner
Konkurs Poezji Wschodniosłowiańskiej I miejsce: Stanisław Budziński, II A Katarzyna Wądołowska – Lesner
Ogólnopolski Konkurs “Praca organiczna 2.0”

II miejsce:

Lena Jaśniewska Narbut, II C

Aleksandra Kańtoch, II C

Justyna Polniak
“Matematyka, fizyka i informatyka w technice”

Laureaci:

Artur Parchem, IV A

Jakub Pakuła, IV A

Marceli Garstka, IV A

Bartosz Kowalski, IV A

Wiktoria Prochera, IV A

Aldona Szukalska,  III A

Krystyna Szlachta
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2022/2023 – informatyka Laureat: Artur Parchem, IV A – I miejsce Sylwia Kownacka
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2022/2023 – biologia

Laureaci:

Monika Piątkowska, III B – II miejsce

Katarzyna Adamowicz, III B – II miejsce

Mikołaj Ostanówko,  III B – III miejsce

Finaliści:

Martyna Orzołek, III B

Amelia Mocarska, III B

Katarzyna Jęczmień
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2022/2023 – chemia

Laureaci:

Mikołaj Ostanówko, III B – II miejsce

Karol Kołodko, IV B – III miejsce

Finaliści:

Sara Cioch, III B

Karol Dąbkowski, III B

Magdalena Ankiewicz-Kopicka
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2022/2023 – matematyka

Finaliści:

Maja Pogorzelska, IV A

Filip Kawałko, IV D

Krystyna Szlachta
“Fighting the Unknown”

Zespołowo I miejsce:

Izabela Baranowska, III Cg

Zuzanna Sawczuk, III Cg

Natalia Stawińska, III Cg

Małgorzata Kotłowska
Wielki Maraton Czytelniczy 2021/2022

Emilia Beyer-Wróblewska, II B – finalistka

Zofia Turzyńska, II C – finalistka

Jakub Ciechanowski, II C – finalista

Maciej Czupryniak, II C – finalista

Anna Zienkiewicz
LII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Wiktoria Prochera, III Asp – finalistka Katarzyna Szmuksta
VII Turniej Debat Historycznych 

II miejsce zespołowo:

Mirosław Biegowski, II C

Jan Jakubowski, II C

Paweł Kozłowski, II C

Igor Tomasz, II C

Hana Słuszniak, II C

 

Małgorzata Hajduk
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2021/2022 – biologia

Joanna Tkaczyk,    III  Bg – laureatka (II miejsce)

Alicja Miryn, III B – finalistka

Tomasz Chwieśko,  III B – finalista

Artur Dustet, III B – finalista

Mateusz Woźniak
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2021/2022 – chemia

Karol Dąbkowski,    II B – laureat            (I miejsce)

Paweł Ruczyński,    III Bg – finalista

Mikołaj Kondrat, III B – finalista

Mikołaj Ostanówko, II B – finalista

Elżbieta Narloch

 

Magdalena Ankiewicz-Kopicka

 

Elżbieta Narloch

Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2021/2022 – informatyka

Artur Parchem, III A – finalista

Sylwia Kownacka
“I ty możesz zostać wykładowcą”

Katarzyna Adamowicz, II B – wyróżnienie

Magdalena Ankiewicz-Kopicka
XII Pomorski Konkurs Poetycki “Niektórzy lubią poezję” Miejsce 3.   Alicja Hawryszczuk, II Csp
Wyróżnienia:
Anna Falkiewicz, II Csp
Maria Hołomiej, II Csp
Izabela Kuraś, II Csp
Anna Klusek-Hundsdorff
Ogólnopolski Konkurs “Barwy Morza”

Kategoria “Proza- Historie morską falą pisane”
Miejsce 1. Maria Hołomiej, II Csp

Kategoria “Poezja-Morskie strofy”
Miejsce 1. Izabela Kuraś, II Csp
Miejsce 2. Marta Zwierska, II Csp

Anna Klusek-Hundsdorff
Wojewódzki Konkurs Biblijny

Joanna Tkaczyk, II Bg – laureatka

Kinga Cyperska – II Ag – laureatka

s. Monika Siarka
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2020/2021  –  kompetencje społeczne

Finaliści:

Mateusz Przybył, II Cg – 8 miejsce w województwie pomorskim 

Kinga Mstowska, III C – 10 miejsce

Klara Lukás, II Cg – 11 miejsce

Piotr Pakulski, II C – 30 miejsce

Matylda Janaszek, II Cg – 38 miejsce

Natalia Witkowska, II Cg – 44 miejsce

Małgorzata Hajduk 
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2020/2021  –  biologia

Finalistki:

Oliwia Miotke, III B – 10 miejsce w województwie

Joanna Tkaczyk, II Bg – 16 miejsce

Sara Cioch, II B – 27 miejsce

Mateusz Woźniak
Pomorska Liga Zadaniowa “Zdolni z Pomorza” 2020/2021  –  chemia

Finalistki:

Anna Szulc, III B – 14 miejsce w województwie

Agata Gelinska, III B – 21 miejsce

Magdalena Ankiewicz-Kopicka
Wielki Maraton Czytelniczy 2020/2021 “Na literackim szlaku”

Laureatki:

Kinga Cyperska, II Ag

Joanna Tkaczyk, II Bg

Emila Kreft, III D

Jolanta Rutkowska
XLVII Olimpiada Geograficzna Michał Gehrke, III D, finalista Anna Józefowicz
Finał V edycji Konkursu Piosenki Rosyjskiej Wiktoria Prochera, II A, III miejsce Katarzyna Wądołowska-Lesner
Wojewódzki Konkurs  Interdyscyplinarny „Miłosz w oczach młodych Pomorzan”, Sopot – 22.01.2020 r. 3 miejsce (poezja) Michalina Peek III C Hanna Kownacka
XI Ogólnopolski Szkolny Konkurs Literacki Czas szkoły, czas dojrzewania 2020 r. 3 miejsce Julia Wasilczyk I Cg Hanna Kownacka
Konkurs „Jestem na czas” 2020 r. Wyróżnienie – Natalia Puszczewicz II Dsp Małgorzata Kotłowska
Konkurs ,,Mój Region” 2020 r. III miejsce w kategorii malarstwo w przedziale wiekowym 11-15 lat Małgorzata Kotłowska
VIII Wojewódzki Konkurs Małych Form Bajkowych w Języku Rosyjskim 2019 r I miejsce zespołowo Mirosława Rzodkiewicz, Hanna Kownacka
VIII Wojewódzki Konkurs Małych Form Bajkowych w Języku Rosyjskim 2018 r II miejsce zespołowo Mirosława Rzodkiewicz, Hanna Kownacka