Biblioteka szkolna

W roku szkolnym 2022/2023 kontynuujemy wielką szkolną zbiórkę plastikowych nakrętek !

W ubiegłym roku szkolnym wspólnymi siłami zebraliśmy 200 kg nakrętek!

Zachęcamy opiekunów, rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkoły do wsparcia zbiórki. Napełnione nakrętkami kartony będą zliczane na konto każdej z klas.

Pamiętajmy, że “wspólnym mianownikiem” akcji jest pomoc Agatce!

Kartony na nakrętki znajdują się w szkolnej bibliotece. Pamiętajcie o tym, zanim wyrzucicie zakręconą butelkę do śmietnika!

Jak powiedziała kiedyś Wisława Szymborska „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów literatury (oraz tych, którzy jeszcze nimi nie są ) do naszej biblioteki.

Nasza czytelnia

Do dyspozycji uczniów, pracowników oraz rodziców oddajemy bogato wyposażoną w księgozbiór wypożyczalnię oraz przytulną czytelnię, w której można skupić się na nauce, zagrać w szachy lub po prostu odpocząć.

Nowości

Sprawdź książkowe nowości wydawnicze, najnowsze bestsellery, hity wydawnicze oraz nowe części znanych serii.

Zobacz co nowego warto przeczytać – pytaj, zawsze dobrze doradzimy!

Nasz księgozbiór

Nasz księgozbiór jest bardzo obszerny. Zawiera on ponad 12 000 pozycji, które są do dyspozycji uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły.  Posiadamy bogaty zbiór literatury z dziedziny nowoczesnej pedagogiki oraz psychologii, staramy się na bieżąco aktualizować nasze zasoby. Uwielbiamy kupować nowości wydawnicze!  Jesteśmy przekonane, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Nasi bibliotekarze

anna_zienkiewicz

Anna Zienkiewicz

ecc8082459e8218bcd2031ece5cd71b35fad52750ae828dd599f36b9bcdf5789.0

Zuzanna Kowalów

Masz pytania ? - napisz do nas