25.05.2026 w Instytucie Rusycystyki i Studiów Wschodnich Uniwersytetu Gdańskiego odbył się Konkurs Poezji Wschodniosłowiańskiej.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1A. Po burzliwych obradach jury wyróżniło Annę Turbaievską i przyznało III miejsce ex aequo Pelaheyi Svistunovich i Maksymilianowi Inglotowi. Serdecznie gratulujemy!




