27 maja w X LO , odbyło się spotkanie z podróżnikiem Markiem Kamińskim. Była to bardzo inspirująca lekcja o przekraczaniu własnych granic i sile ludzkiej determinacji. Podczas swojej opowieści podróżnik przybliżył nam kulisy wypraw polarnych, zwracając uwagę nie tylko na trudne warunki i wyzwania fizyczne, ale także na znaczenie odpowiedzialności, wytrwałości i pracy nad sobą. Jego historie skłaniają do refleksji nad rolą marzeń i odwagi w życiu. Spotkanie to pozwoliło nam spojrzeć na podróże nie tylko jak na przygodę, lecz także jak na drogę do poznawania siebie i świata.

