Klasa 3 D na warsztatach z planowania przestrzeni miejskiej

19 maja, uczniowie  klasy 3 d (matematyczno – geograficznej) uczestniczyli w warsztatach dotyczących planowania przestrzeni miejskiej. Podczas zajęć analizowali, jak odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni wpływa na życie mieszkańców. Warsztaty były ciekawym i wartościowym doświadczeniem poszerzającym wiedzę z zakresu geografii i urbanistyki.