28 lutego 2018 w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni odbył się Dzień Prawniczy. Młodzież z gdyńskich liceów  (i nie tylko) mogła wysłuchać ciekawych wykładów: "Przekroczenie granic żartu w sieci" dr Marka Chrabkowskiego oraz "Porwania dla okupu" dr Janusza Kaczmarka. Ważnym i miłym dla nas wydarzeniem był występ koła teatralnego z X LO z przedstawieniem "Mickiewicz jakiego nie znacie".

   Najbardziej emocjonującą częścią Dnia Prawniczego był Konkurs Prawniczy. Okazało się, iż dla dwójki uczniów naszej szkoły nie był trudny. 

Filip Hersztek z klasy 3c zdobył pierwsze miejsce i wygrał indeks na prawo w WSAiB!

Zuzanna Załuska z klasy 3b zdobyła trzecie miejsce!

WSAiB Konkurs Prawniczy copy

    Edukacja prawna klas humanistycznych, realizowana w naszej szkole od kilku lat, przynosi jak widać i na tym przykładzie wspaniałe rezulaty. 

     Serdeczne gratulacje dla naszych prawniczych gwiazd!