Co roku, największą uroczystością w naszej szkole jest Zakończenie Klas III. W tym roku odbyło się ono 26 kwietnia. Tym razem nasz samorząd postanowił pożegnać klasy trzecie w stylu High School Musical. Przygotowania trwały bardzo długo, cały samorząd dawał z siebie wszystko przez prawie 3 miesiące. Dało to niesamowity efekt końcowy.

hsm lights

Liczny zespół odpowiedzialny za tą uroczystość przygotował 6 utworów, a do każdego specjalne choreografie. Mogliśmy zobaczyć takie występy jak: "We're All in This Together", "Night To Remember", "Can I Have This Dance", "What Time Is It", "I Want It All", "High School Musical".

hsm show

Trzecie klasy były pod ogromnym wrażeniem pracy naszych uczniów. Nie kryli oni zafascynowania i wzruszenia. Właśnie na takie reakcje liczył nasz samorząd. To pokazało, że te trzy miesiące pracy były warte, aby trzecioklasiści miło wspominali swoje liceum.

Wszystkie wystąpienia dostępne są na kanale YouTube, a zdjęcia na Facebooku naszego Radiowęzła.