LISTA  NAUCZYCIELI X LO

 

Lp

Imię  nazwisko

stopień
awansu
nauczane
przedmioty

klasy

1.

mgr Magdalena Piwowarska

- dyrektor szkoły

dyplomowany

geografia

I AB

2.

mgr Zofia Friedenberger

- z-ca dyrektora szkoły

dyplomowany

matematyka

I C

3.

mgr Magdalena Ankiewicz-Kopicka

 dyplomowany

wychowawstwo

chemia

I B

I ABCDE  II E III E

4.

mgr Aneta Bednarska

 dyplomowany historia i społeczeństwo II ABD
5. ks. mgr Michał Bielan  kontraktowy religia II ABCDE 
6. mgr Anita Brzechffa  dyplomowany j. niemiecki I D   II ABCDE III ABCDE
7.

mgr Marta Chmielińska

 kontraktowy WF IAdz  ICdz  IIABch  IICdz  IIEdz IIICdz IIIEdz
8. mgr Łukasz Dziurewicz  kontraktowy WF IAch  IBCDch  IIBEch  IIDch  IIIAch  IIIBEch IIICch
9.
mgr inż. Anna Dobosz
mianowany
wychowawstwo
 fizyka
III A
I A II ADE III AD
 10. mgr Edyta Fedorowicz  dyplomowany

wychowawstwo

matematyka

II D

 II DE  III E

11.

mgr Adam Gzela

dyplomowany

matematyka

I A II A  III A

12. mgr Małgorzata Gałązka  dyplomowany

wychowawstwo

j. polski

III B

I B II B III B

13.

mgr Małgorzata Hajduk-Kocieniewska

 dyplomowany

wychowawstwo

historia

historia i społ.

wos

eduk. samorząd.

I C

III B

II E   III BE

I ABC II C III C

II C 

14.

mgr Katarzyna Jęcznień

dyplomowany

biologia

I ACD

 15. mgr Karolina Jędrzejak dyplomowany

wychowawstwo

matematyka

 ID

I D  II C  III D

 16. mgr Anna Józefowicz dyplomowany

geografia

przyroda

przedsiębiorczość

II D

II BC  III C

I ABCD

17. dr Agnieszka Kaczkowska  kontraktowy matematyka  II BE  III E
18.

mgr Sławomir Kępka

dyplomowany

wychowawstwo

historia

historia i społ.

WOS

III C

I ABCD  II BC III C

III AD 

I D

19.

mgr Anna Klusek- Hundsdorff

dyplomowany

j. polski

I C  II C  III C

20.

mgr Hanna Kownacka

dyplomowany

j. polski

WOK

retoryka

zajęcia fakultatywne

 - retoryka

I D  II AE 

I ABCD

I C  II C

.

IABCD     

21.

mgr Sylwia Kownacka

dyplomowany

informatyka

zajęcia fakultatywne

- programowanie

I ABCD   II A III A

.

I AD

22.

mgr Grażyna Krasoń

dyplomowany

wychowawstwo

j. angielski

II C

 I B  II C  IIIAC

23.

mgr Dorota Lewandowska

kontraktowy

wychowawstwo

j. angielski

II B

 I D  II B III E

 24. mgr Blanka Nartowska  dyplomowany j. niemiecki I ABC
25.

mgr Iwona Nowak

dyplomowany

pedagogika

zajęcia fakultatywne

- pedagogika

WDŻ

I B   II B III B

.

I C

I II III

26.

mgr Małgorzata Olszowa

dyplomowany

edukacja dla bezp.

zajęcia fakultatywne

- ratownictwo medyczne

I ABCD

.

I BD

27.

mgr Alicja Rogowska

dyplomowany

fizyka

matematyka

I BCD

 I B  III BC

28.

mgr Jolanta Rutkowska

dyplomowany

biblioteka

 

29.

mgr Mirosława Rzodkiewicz

dyplomowany

j. rosyjskI

I AB II ABCDE  III ACE

30.

mgr Joanna Sienkiewicz

dyplomowany

WF

IBdz  IDdz  IIBdz  IICch IIDdz  IIIBdz  IIIDdz 

31.

mgr Katarzyna Stefanowicz

mianowany

wychowawstwo

j.angielski

II E

 I C  II E  IIICE

32. mgr Iwona Strzyga  kontraktowy 

wychowawstwo

j.angielski

II A

 I AD  II A   III D

33.

mgr Katarzyna Szmuksta

dyplomowany

wychowawstwo

j. polski

etyka

I A

I A II D III ADE

I II III

34.

mgr Agnieszka Tanaś

dyplomowany

WF

IBdz ICdz IIAdz  IIBdz   IIIAdz IIIBEdz  IIIDch

35.

mgr Dorota Waligórska

 mianowany

wychowawstwo

geografia

ekonomia w praktyce

doradztwo zawodowe

przyroda

III D

I CD  III D

II AD

II D  III D

III B

36.

dr Katarzyna Wądołowska-Lesner

 mianowany j. rosyjski

I CD  III BD

37.

ks. mgr Rafał Wirkus

 dyplomowany religia

I ABCD  III ABCDE

38.

mgr Mateusz Woźniak

 kontraktowy

wychowawstwo

biologia

III E

I B   II BE  III BE

39.

mgr Katarzyna Witt

 kontraktowy j. angielski

 II D  III BD

40.

mgr Anna Zienkiewicz

 mianowany biblioteka