PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

W roku szkolnym 2016/2017 zapraszam do uczestnictwa w licznych konkursach i przedsięwzięciach :-) Przed każdym konkursem odbędzie się spotkanie informacyjne oraz zajęcia przygotowujące do zmagań.

Poniżesz zestawienie ma charakter informacyjny, jednak nie zawiera wszystkich możliwych konkursów. 

Jeśli znajdziesz inny, ciekawy konkurs, to proszę o info na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Życzę powodzenia i zapraszam do uczestnictwa :-)

 

 


W roku szkolnym 2016/2017 proponuję  udział w konkursach:

XII Olimpiada Przedsiębiorczości

 

Opiekun konkursu  mgr Joanna Galińska

Termin konkursu:  3 grudnia  2016

 

Hasłem XII edycji jest ”Przywództwo w biznesie” Konkurs ogólnopolski, organizowany przez   6 najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce.  Konkurs przebiega w 3 etapach.  Najlepsi otrzymują preferencje w dostaniu się na renomowane wyższe uczelnie ekonomiczne w Polsce, wysokiej klasy nagrody rzeczowe oraz możliwość skorzystania z systemu stypendialnego.

www.olimpiada.edu.pl

 

  

 

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości.

termin: marzec 2017

Opiekun konkursu: Joanna Galińska

Zachęcamy wszystkich uczniów szkółponadgimnazjalnych do wzięcia udziału

w konkursie, który pozwala pogłębić wiedzę ekonomiczną oraz zdobyć wspaniałe nagrody.

Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości pokazuje jak cenna może okazać się wiedza zdobywa na Podstawach Przedsiębiorczości w szkołach, a także podczas samodzielnej nauki. W naszym zamyśle chcielibyśmy pokazać, że najbardziej istotna jest pomysłowość, która wsparta podstawowymi narzędziami i modelami ekonomicznymi prowadzi do najcenniejszych rozwiązań. Chcemy także pokazać jak może wyglądać przedmiot uczący podstaw Przedsiębiorczych.

 

 

 

Dodatkowe informacje

  • n2.jpg
  • nn1.jpg